Koniec "House of Cards". Netflix reaguje na aferę z Kevinem Spaceyem

Koniec "House of Cards". Netflix reaguje na aferę z Kevinem Spaceyem
ZOBACZ GALERIĘ Koniec "House of Cards". Netflix reaguje na aferę z Kevinem Spaceyem

Koniec "House of Cards". Netflix reaguje na aferę z Kevinem Spaceyem

Szefowie platformy Netfilx chcą zakończyć serial "House of Cards". Decyzja zapadła po tym jak Anthony Rapp oskarżył Kevina Spaceya o molestowanie.

Anthony Rapp twierdzi, że ponad 30 lat temu, gdy miał zaledwie 14 lat Spacey robił mu niestosowne propozycje. Gwiazdor szybko zareagował, mówiąc, że jest przerażony tym, czego się dowiedział, ale że kompletnie nie pamięta spotkania z Anthonym Rappem sprzed lat. Za pośrednictwem Twittera serialowy Frank Underwood przeprosił młodszego kolegę po fachu i wyznał, że jest gejem.

Przeprosiny Kevina Spaceya nie na wiele się zdały. Aktor spotkał się z krytyką swojego środowiska i dodatkowo właśnie stracił pracę. Szefowie platformy Netfilx zdecydowali bowiem ze "House of Cards" zostanie zakończony szóstym sezonem.

- Jesteśmy potwornie zakłopotani ostatnimi wiadomościami dotyczącymi Kevina Spaceya - czytamy w oświadczeniu Netfliksa.

Zdjęcia do ostatniej części trwają. W filmie zobaczymy Spaceya (Francis Underwood), Robin Wright (as Claire Underwood) oraz Michaela Kelly, Jayne Atkinson, Neve Campbell, Dereka Cecila, Paula Sparksa i Joela Kinnamana.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej