Koniec małżeństwa Fergie i Josha Duhamela

Koniec małżeństwa Fergie i Josha Duhamela
ZOBACZ GALERIĘ Koniec małżeństwa Fergie i Josha Duhamela

Koniec małżeństwa Fergie i Josha Duhamela

Wokalistka Fergie i aktor Josh Duhamel rozstają się. Para postanowiła rozwieść się po prawie 10 latach małżeństwa.

W wywiadzie dla magazynu "People" artyści podkreślili, że decyzja o rozstaniu zapadła na początku tego roku. Oboje zamierzają pozostać w jak najlepszych relacjach.

- Aby pomóc naszej rodzinie zaakceptować zaistniałą sytuację, postanowiliśmy wstrzymać się z publicznym informowaniem o naszym rozwodzie tak długo, jak było to możliwe. Zawsze będziemy wsparciem dla siebie i dla naszej rodziny - oświadczyła para.

Fergie i Duhamel mają czteroletniego syna Axla Jacka.

Josh Duhamel to aktor znany np. z serii "Transformers", w tym z ostatniej odsłony "Transformers: Ostatni Rycerz". Niedawno zajęty był na planie serialu "Unsolved".

Fergie znana jest przede wszystkim z zespołu The Black Eyed Peas, do którego dołączyła w 2001 roku. Z hiphopową grupą wylansowała przeboje "Shut Up", "My Humps", "Boom Boom Pow", "I Gotta Feeling" czy "Imma Be". Na koncie ma 8 statuetek Grammy i 4 multiplatynowe albumy wydane z The Black Eyed Peas.

Jedyny solowy longplay 42-latki, "The Duchess", pochodzi z września 2006 roku. 22 września ma ukazał się nowa płyta wokalistki "Double Dutchess". Dyskografię gwiazdy z zespołem The Black Eyed Peas zamyka "The Beginning" z listopada 2010 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej