Koniec "Marco Polo"

Netflix zrezygnował z realizacji serialu "Marco Polo" po dwóch sezonach.

Produkcja opowiada o słynnym weneckim kupcu i podróżniku, który żył w latach 1254-1324 i wraz z ojcem i stryjem dotarł do Chin. W głównej roli występuje Lorenzo Richelmy.

Twórcą jest John Fusco, a współproducentem Harvey Weinstein. - Kochamy z Harveyem takie historie - mówi Fusco. - Mieliśmy wspaniałą obsadę, fantastyczną, kreatywną ekipę, a możliwość kręcenia w Malezji była zaszczytem. Pracujemy obecnie nad nowym projektem osadzonym w podobnej przestrzeni.

W obsadzie znaleźli się także Michelle Yeoh (Handmaiden), Benedict Wong (Kublai Khan), Joan Chen (Empress Chabi), Zhu Zhu (Kokachin), Tom Wu (Hundred Eyes), Olivia Cheng (Mei Lin), Claudia Kim (Khutulun), Rick Yune (Kaidu), Remy Hii (Prince Jingim), Mahesh Jadu (Ahmad) i Uli Latukefu (Byamba).

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej