Koniec spin-offów "Gwiezdnych wojen"?

Koniec spin-offów "Gwiezdnych wojen"?
ZOBACZ GALERIĘ Koniec spin-offów "Gwiezdnych wojen"?

Koniec spin-offów "Gwiezdnych wojen"?

Po kiepskim przyjęciu filmu "Han Solo: Gwiezdne wojny - historie", studio Disneya zastanawia się nad przyszłością serii "Star Wars".

Przypomnijmy, że pierwotnie w planach było przeplatanie kolejnych epizodów zasadniczego cyklu ze spin-offami. Prace przy obrazach "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie", a przede wszystkim przy "Han Solo: Gwiezdne wojny - historie" okazały się problematyczne, a w przypadku drugiego z tytułów nie przełożyły na sukces. Wytwórnia zastanawia się więc, czy nie zaniechać realizacji dalszych spin-offów. Na razie Disney chce skupić się na "Star Wars: Episode IX", który nakręci J.J. Abrams (premiera planowana na grudzień 2019 roku) oraz nowej trylogii, którą powierzono Rianowi Johnsonowi. Oznaczałoby to, że swojego filmu nie doczeka się Boba Fett (choć James Mangold napisał już scenariusz) ani żaden inny bohater "Gwiezdnych wojen".

Trzeba pamiętać, że na razie są to plotki i spekulacje, a żadna decyzja nie została ostatecznie podjęta.

"Han Solo: Gwiezdne wojny - historie" to opowieść o Hanie Solo i początkach jego przyjaźni z Lando Calrissianem. W rolach głównych występują Alden Ehrenreich i Donald Glover. Joonas Suotamo wciela się w Chewbaccę, a Woody Harrelson gra Becketta, mentora Hana Solo. W filmie występują też Emilia Clarke, Thandie Newton, Paul Bettany oraz Phoebe Waller-Bridge.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej