Kontuzja aktora opóźnia produkcję "Homeland"

Kontuzja aktora opóźnia produkcję "Homeland"
ZOBACZ GALERIĘ Kontuzja aktora opóźnia produkcję "Homeland"

Kontuzja aktora opóźnia produkcję "Homeland"

Prace na planie nowego sezonu "Homeland" zostaną opóźnione. Powodem jest uraz jednego z aktorów.

Rupert Friend, który w cyklu gra Petera Quinna, złamał kość w prawie kostce. Do urazu doszło poza planem, ale w trakcie gdy powstawał pierwszy i drugi odcinek szóstego sezonu. Kontuzja zmusiła więc twórców, by nieco przesunęli zdjęcia. Lesli Linka Glatter, reżyserka epizodów 3 i 4, będzie więc teraz kręcić sceny, które nie wymagają udziału Rupert Friend. Za kilka tygodni, gdy aktor wróci do formy, dokończone będą pierwsze dwa odcinki i wznowione prace nad kolejnymi, co powoduje pewne opóźnienia. Na razie nic nie wiadomo, by miało to mieć wpływ na premierę, którą wyznaczono na 15 stycznia 2017 roku.

Akcja szóstej odsłony rozgrywać będzie się między dniem wyborów prezydenckich w listopadzie a zaprzysiężeniem nowego prezydenta w styczniu. Śledzić będziemy głównie wydarzenia w Nowym Jorku.

- Są 72 dni w Ameryce, kiedy nie do końca wiadomo, kto rządzi - wyjaśniał wcześniej showrunner Alex Gansa. - Nowy prezydent musi się wtedy nauczyć, co znaczy być prezydentem.

Wśród nowych aktorów pojawią się Elizabeth Marvel, Dominic Fumusa i Robert Knepper. Do głównej roli wraca Claire Danes.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej