Krista Kosonen powróciła z przeszłości

Krista Kosonen powróciła z przeszłości
ZOBACZ GALERIĘ Krista Kosonen powróciła z przeszłości

Krista Kosonen powróciła z przeszłości

W sieci pojawił się zwiastun norweskiego serialu stacji HBO \"Przybysze\".

\"Przybysze\" to serial fantasy. Na całym świecie dochodzi do dziwnych incydentów, podczas których na Ziemi pojawiają się ludzie z dalekiej przeszłości. Objawiający się pochodzą z trzech okresów: epoki kamienia, czasów Wikingów oraz końca XIX wieku.

Ludzie Ci nie posiadają pamięci na temat poprzedniego życia i nie wiadomo czemu pojawili się na Ziemi. Kilka lat od pierwszych tego typu incydentów Alfhildr (Krista Kosonen), która przybyła z czasów Wikingów zostaje partnerką policjanta Larsa Haalanda (Cleve Broch). Para będzie badała morderstwo, które może wyjaśnić tajemnicze objawienia się przybyszów.

W cyklu grają także Agnes Kittelsen jako była żona Larsa, Stig Henrik Hoff jako kurier na rowerze, Tommy, Ágústa Eva Erlendsdottir jako przyjaciółka Alfhildr, Urd, Stig Amdam jako szef policji Harald Eriksen oraz Eili Harboe jako Ada.

Premiera 21 sierpnia.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej