Kristen Bell śpiewa, żeby ratować planetę

Kristen Bell śpiewa, żeby ratować planetę
ZOBACZ GALERIĘ Kristen Bell śpiewa, żeby ratować planetę

Kristen Bell śpiewa, żeby ratować planetę

Kristen Bell zaśpiewa piosenkę, którą usłyszymy w dokumencie "Chasing Coral" w reżyserii docenionego na festiwalu Sundance Jeffa Orlowskiego.

Utwór, który wykona Bell nosi tytuł "Tell Me How Long". Jego kompozytorami są Dan Romer i Teddy Geiger. Piosenka będzie apelem dotyczącym zmian klimatycznych i dewastacji raf koralowych.

Produkcja pokazywana będzie na platformie Netflix. Jest to kontynuacja innego dokumentu Jeffa Orlowskiego - "Chasing Ice" z 2012 roku. Obraz ten walczył o Oscara dla najlepszej piosenki za utwór "Before My Time" J. Ralpha, wykonany przez Scarlett Johansson i Joshuę Bella.

- Film "Chasing Coral" zainspirował mnie i poruszył swoją nadzieją dla naszej planety - komentuje Kristen Bell. - Czuję się za nią odpowiedzialna i uważam, że powinnam robić wszystko, co w mojej mocy, żeby o nią dbać. Jestem zaszczycona, że mogłam użyczyć swojego głosowi piosence, która zostanie wykorzystana w dokumencie. Mam nadzieję, że przyczyni się on do podjęcia prawdziwych działań w imię ochrony klimatu i naszej globalnej społeczności. Będzie częścią walki o lepszy świat dla naszych dzieci.

Na YouTube można obejrzeć zwiastun "Chasing Coral".

Przed kamerą Kristen Bell mogliśmy ostatnio oglądać m.in. w "Szefowej" i "Złych mamuśkach".
Tagi: Kristen Bell

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej