Król lata z dinozaurami

Znany z komedii "Królowie lata" 18-letni Nick Robinson dołączył do obsady filmu "Jurassic World".

Niedawno informowaliśmy, że w obsadzie produkcji Colina Trevorrowa znalazł się Ty Simpkins. Teraz do młodzieńca dołączył Nick Robinson, który wcieli się w starszego brata głównego bohatera.

W obsadzie najprawdopodobniej zobaczymy jeszcze Bryce Dallas Howard i Jake'a Johnsona.

Trevorrow nie tylko stanie za kamerą, ale także jest współautorem scenariusza obok Dereka Connolly'ego. Produkcją zajmie się Steven Spielberg. Szczegóły dotyczące fabuły nie zostały jeszcze ujawnione. Wiadomo jedynie, że zdjęcia mają ruszyć na początku przyszłego roku.

Przypomnijmy, że pierwszy "Jurassic Park" gościł w kinach w 1993 roku. Dwadzieścia lat później dzieło doczekało się premiery w wersji 3D. Początkowo obraz "Jurrasic World" miał trafić na wielkie ekrany w 2014 roku, ale z powodu kłopotów ze scenariuszem premierę przesunięto na czerwiec 2015 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej