"Kruk" pierwszy serial w 4K

"Kruk" pierwszy serial w 4K
ZOBACZ GALERIĘ "Kruk" pierwszy serial w 4K

"Kruk" pierwszy serial w 4K

Stacja Canal+ zaprezentowała zapowiedź serialu "Kruk". To pierwsza polska telewizyjna produkcja zrealizowana w technologii 4K.

Premiera thrillera planowana jest na wiosnę 2018 roku. Podtytuł produkcji brzmi "Szepty słychać po zmroku". W obsadzie znaleźli się Michał Żurawski i Cezary Łukaszewicz. Tajemniczy teaser, w którym narratorem jest dziecko można obejrzeć poniżej.

- Na Podlasiu dochodzi do porwania nastoletniego chłopca - czytamy w oficjalnym opisie. - Adam Kruk, inspektor łódzkiego wydziału kryminalnego, zostaje w tym samym czasie oddelegowany do Białegostoku. Po latach wraca do miasta, w którym dorastał, gdzie będzie musiał się zmierzyć nie tylko ze sprawą porwanego chłopca, ale także z mroczną stroną swojej przeszłości.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej