"Kryminalne zagadki" na dużym ekranie?

Producenci telewizyjnego przeboju "Kryminalne zagadki" planują przenieść perypetie policyjnych laborantów i techników na duży ekran.

Serial "CSI: Crime Scene Investigation" od 2000 roku święci sukcesy na małym ekranie. Ostatnio obsadę opuścił William Petersen, którego zastąpił Laurence Fishburne. Odchodząc Petersen zdradził, iż bardzo chętnie spotkałby się z ekipą "Kryminalnych zagadek" na planie filmowym. Istnieje szansa, że życzenie aktora spełni się. Jego bohater bowiem nie zginie, co natomiast oznacza, że mógłby się pojawić na dużym ekranie w filmie fabularnym.

Cieszący się wielką popularnością także w naszym kraju serial doczekał się mutacji w postaci "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas", "CSI: Kryminalne zagadki Miami", "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej