Krytycy bezlitośni dla filmu "Transformers: Ostatni Rycerz"

Krytycy bezlitośni dla filmu "Transformers: Ostatni Rycerz"
ZOBACZ GALERIĘ Krytycy bezlitośni dla filmu "Transformers: Ostatni Rycerz"

Krytycy bezlitośni dla filmu "Transformers: Ostatni Rycerz"

W najbliższy piątek do naszych kin trafi obraz "Transformers: Ostatni Rycerz". Pierwsze recenzje zza oceanu nie są zbyt optymistyczne.

W popularnym serwisie Rotten Tomatoes, w którym oceniane są filmy, produkcja Michaela Baya ma zaledwie 16 procent, podczas gdy wynik "Wonder Woman" sięga 92 procent.

Ponadto, opinie dziennikarzy, którzy już widzieli obraz są miażdżące. Leah Greenblatt z Entertainment Weekly określiła "Transformers: Ostatni Rycerz" mianem "patelni dla mózgu", z kolei Frank Scheck z Hollywood Reporter pisze o "rozległym bałaganie", a Pete Hammond z Deadline dodał, że jedynie obecność Anthony'ego Hopkinsa, z jego autentycznością i dostojeństwem, sprawia, że film jest do zniesienia.

W nowej odsłonie będziemy światkami wojny transformerów i ludzi. Cade Yeager (Mark Wahlberg) wraz ze swoimi towarzyszami wyrusza w podróż, aby zapobiec zagładzie.

Scenariusz napisali Art Marcum, Matt Halloway oraz Ken Nolan. Michael Bay wrócił za kamerę.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej