Krzysztof Kiljański i Halina Młynkova śpiewają dla podejrzanych zakochanych

Do sieci trafił teledysk do piosenki "Podejrzani zakochani", w wykonaniu Krzysztofa Kiljańskiego i Haliny Młynkovej, który promuje film o tym samym tytule.

Piosenka jest zarazem zapowiedzią płyt artystów, które ukażą się wiosną 2013 roku. Za muzykę odpowiada Anita Valo i Marija "Meri" Jamana, a za słowa Dagmara Melosik oraz Martyna Melosik.

Klip można obejrzeć pod tym adresem.

Bohaterem komedii jest nieśmiały Albert (Bartek Kasprzykowski), który szuka miłości w internecie. Surfując w sieci, natrafia na równie spragnioną bliskości Barbarę (Sonia Bohosiewicz). Oboje przyjmują podobną strategię - ona podaje się za tajemniczą Simonę, on za przystojnego francuskiego amanta. Gdy wreszcie umawiają się na spotkanie w realu, kontynuują maskaradę, wysyłając na randkę atrakcyjnych zastępców (Weronika Książkiewicz, Rafał Królikowski). W efekcie wszyscy trafiają do hotelu, gdzie grasuje groteskowa szajka przestępców, polująca na bezcenną kolekcję diamentów.

Do kin obraz trafi 25 stycznia.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej