Krzysztof Majchrzak wraca na ekran u Jana Jakuba Kolskiego

Krzysztof Majchrzak wraca na ekran u Jana Jakuba Kolskiego
ZOBACZ GALERIĘ Krzysztof Majchrzak wraca na ekran u Jana Jakuba Kolskiego

Krzysztof Majchrzak wraca na ekran u Jana Jakuba Kolskiego

20 stycznia do kin trafi obraz "Las, 4 rano". Za scenariusz i reżyserię odpowiada Jan Jakub Kolski. W roli głównej występuje Krzysztof Majchrzak, który wraca na ekran po długiej przerwie.

Forst (Krzysztof Majchrzak) jest zamożnym, dobrze zorganizowanym człowiekiem. Kiedy go poznajemy, wydaje się królem życia. Któregoś dnia porzuca korporację w której jest wiceprezesem. Zniszczenia jakie po sobie zostawia, nie dają nadziei na powrót. Las, 4 rano kilka lat później. Na wpół zdziczały dziad leśny; zarośnięty, brudny, w łachmanach - zakłada wnyki na zwierzęta. Rozpoznajemy; to ten sam człowiek - Forst. Mężczyzna mieszka w lesie, w wybudowanej przez siebie ziemiance. Za towarzystwo ma trójnogiego psa. Żywi się mięsem upolowanej zwierzyny, żyje w zgodzie z przyrodą. Któregoś dnia przed drzwiami jego samotni staje 13-letnia dziewczynka, Jadzia (Marysia Blandzi). Forst musi po raz kolejny zmieniać swoje życie.

Teaser można obejrzeć pod tym adresem.

W obsadzie znaleźli się także Olga Bołądź, Grzegorz Stelmaszewski, Michał Kowalski i Aleksandra Michael.

Dzień przed oficjalną premierą, 19 stycznia, obraz będzie można zobaczyć w Łodzi w kinie Charlie. Pokaz uświetni obecność twórców. Jeszcze wcześniej, bo już 4 stycznia także w Łodzi, w Muzeum Kinematografii zaplanowano pokaz przedpremierowy i spotkanie z reżyserem Janem Jakubem Kolskim.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej