Książęta Harry i William szturmowcami w "Gwiezdnych wojnach"

Książęta Harry i William szturmowcami w "Gwiezdnych wojnach"
ZOBACZ GALERIĘ Książęta Harry i William szturmowcami w "Gwiezdnych wojnach"

Książęta Harry i William szturmowcami w "Gwiezdnych wojnach"

Książęta Harry i William pojawią się jako szturmowcy Imperium w filmie "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi".

O udziale członków brytyjskiej rodziny królewskiej mówiło się już jakiś czas tamu. Teraz jednak John Boyega potwierdził te doniesienia i opowiedział o szczegółach. Książęta Harry i William grają w jednej scenie z Tomem Hardym i Garym Barlowem. Cała czwórka wcieliła się w szturmowców, którzy eskortują Finna (John Boyega) w windzie.

- Wyglądali jak rodzina wariatów - żartuje John Boyega.

W filmie "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy" w roli szturmowca wystąpił Danel Craig. Ray (Daisy Ridley) nie dała mu się jednak wytropić dzięki użyciu mocy.

Przypomnijmy, iż premierę filmu "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi" zaplanowano na 14 grudnia. W obsadzie oprócz Boyegi znaleźli się Daisy Ridley, Carrie Fisher, Mark Hamill, Adam Driver, Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie i Andy Serkis. Ponadto na ekranie pojawią się Benicio Del Toro, Laura Dern i Kelly Marie. Rian Johnson odpowiada za reżyserię, jak i scenariusz. Kathleen Kennedy i Ram Bergman są producentami.

Tagi: John Boyega

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej