Ktoś wrobił atomową Charlize Theron

Ktoś wrobił atomową Charlize Theron
ZOBACZ GALERIĘ Ktoś wrobił atomową Charlize Theron

Ktoś wrobił atomową Charlize Theron

W sieci pojawił się nowy klip promujący obiecująco zapowiadający się film akcji, "Atomic Blonde", z seksowną Charlize Theron w roli głównej.

Z zaprezentowanego wideo dowiadujemy się, że główna bohaterka została wrobiona przez kogoś z wewnątrz. Dowiadujemy się też, że na ekranie będzie sporo walki wręcz. - MI6, CIA, wszyscy są w to zamieszani - mówi kobieta. Klip można obejrzeć pod tym adresem.

Przypomnijmy, że aktorka gra Lorraine Broughton, kobietę-superszpiega, która wyrusza do Berlina tuż przed upadkiem muru. Na miejscu agentka MI6 nawiązuje współpracę z szefem lokalnej placówki, Davidem Percivalem (James McAvoy) i wplątuje się w szpiegowską intrygę.

W obsadzie znaleźli się ponadto John Goodman, Til Schweiger, Eddie Marsan i Toby Jones.

Projekt oparty jest na powieści graficznej autorstwa Antony'ego Johnstona. Scenariusz napisał Kurt Johnstad ("300: Początek imperium"). Za kamerą stanął David Leitch ("John Wick", nadchodzący "Deadpool 2").

W naszych kinach atomowa Charlize Theron pojawi się 28 lipca.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej