Kucyk Pony jak Sia

Kucyk Pony jak Sia
ZOBACZ GALERIĘ Kucyk Pony jak Sia

Kucyk Pony jak Sia

Sia zaprezentowała teledysk do najnowszej piosenki, którą nagrała do animacji "My Little Pony. Film" ("My Little Pony: The Movie").

Nagranie do opowieści o kolorowych kucykach nosi tytuł "Rainbow". Wideo nawiązuje do produkcji dla dziewczynek i widzimy w nim kucyka z charakterystyczną dla Sii dwukolorową fryzurą. Wokalistka bynajmniej nie zrezygnowała ze współpracy ze swoją ulubioną tancerką i w obrazku można także podziwiać Maddie Ziegler. 14-latka prezentuje charakterystyczny już dla siebie, współczesny taniec. Z efektem można zapoznać się pod tym adresem.

Sia nie tylko śpiewa, ale także w nadchodzącej animacji wciela się w postać imieniem Songbird Serenade.

Soundtrack ukaże się 22 września. W zestawie znajdą się ponadto kawałki takich artystów jak Lukas Graham, DNCE, a także w wykonaniu aktorów Taye'a Diggsa, Zoe Saldany i Emily Blunt.

W "My Little Pony. Film" mroczna siła zagraża krainie kucyków. Twilight Sparkle, Applejack, Rainbow Dash, Pinkie Pie, Fluttershy i Rarity muszą więc stawić czoła zagrożeniu. W tym celu wyruszają poza granice swojej krainy, Equestrii, gdzie poznają nowych przyjaciół i mierzą się z nowymi wyzwaniami.

Głosów postaciom użyczają Emily Blunt, Kristin Chenoweth, Liev Schreiber, Michael Pena, Sia, Taye Diggs, Uzo Aduba, Zoe Saldana, Andrea Libman, Tara Strong, Ashleigh Ball, Tabitha St. Germain i Cathy Weseluck.

Jayson Theissen odpowiada za reżyserię, a Meghan McCarthy za scenariusz. Premiera wyznaczona została na 6 października.

My Little Pony to nie tylko kucyki, ale też serial animowany oraz ubrania, zeszyty i inne gadżety. Pierwsze kucyki pojawiły się w 1983 roku. Nie dość, że zwierzaki mają kolorowe ciała, to dodatkowo zdobi je grzywa i ogon z nylonowych włosów.

Sia Furler muzyczną karierę rozpoczynała od wokalnych, gościnnych występów głównie w utworach Zero 7. Pierwszy własny longplay, "OnlySee", wydała w 1997 roku. Jednocześnie prowadziła karierę solową i zdobywała uznanie jako autorka piosenek dla innych wykonawców. Z jej talentu korzystali Beyoncé, Kylie Minogue, Flo Rida czy Rihanna, dla której przygotowała przebój "Diamonds". Współtworzyła też utwory "Titanium" David Guetta i "Wild Ones" Flo Ridy, w których zresztą również zaśpiewała. Ważnym momentem w karierze pochodzącej z Adelaide artystki było wydanie płyty "1000 Forms of Fear" (2014), z której pochodził hit "Chandelier". Jej najnowsze wydawnictwo to "This Is Acting" ze stycznia 2016 roku. Ostatnio nagrała razem z Zaynem piosenkę "Dusk Till Dawn".

Sia nagrała piosenki do filmów "Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia", "Lion. Droga do domu" czy "Polująca z orłami".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej