"Kung Fu Panda 3" nadal na szczycie w USA

Animacja "Kung Fu Panda 3" utrzymała pierwszą pozycję w amerykańskim box-office.

Film "Kung Fu Panda 3" w drugim tygodniu w kinach zarobił 21 milionów dolarów i ma już na koncie niemal 70 milionów dolarów.

Pierwsza nowość tego weekendu to film "Ave, Cezar!" braci Coen. Obraz przedstawia losy Eddiego Manniksa (Josh Brolin), człowieka do rozwiązywania problemów gwiazd Hollywood. Postać Manniksa przypomina Freda Otasha, prywatnego detektywa, który w latach 50. gasił skandale związane z największymi nazwiskami światka filmowego. W gwiazdorskiej obsadzie znaleźli się także George Clooney, Ralph Fiennes, Scarlett Johansson, Channing Tatum, Tilda Swinton i Jonah Hill. Film zarobił w weekend 11,4 miliona dolarów.

Film "The Choice" powstał na podstawie powieści "Wybór" Nicholasa Sparksa. Bohaterem książki jest mężczyzna imieniem Travis, który nigdy nie pragnął więcej, niż miał. Wystarczało mu spokojne życie, praca w zawodzie weterynarza, przyjaciele i wymarzony domek. Aby uniknąć komplikacji, nie angażował się w poważne związki z kobietami. Wszystko się zmieniło, gdy w jego życiu pojawiła się nowa sąsiadka, Gabby. Benjamin Walker wciela się w Travisa, a Teresa Palmer gra Gabby. W obsadzie znalazł się również Tom Wilkinson i Tom Welling. Film zarobił w trzy dni 6 milionów dolarów.

Ostatnia nowość to "Duma i uprzedzenie i zombie". Dzieło w reżyserii i według scenariusza Burra Steersa jest ekranizacją powieści Setha Grahame-Smitha, która z kolei nawiązuje do słynnego dzieła Jane Austen - "Duma i uprzedzenie". Do klasyka autor dodał wątki charakterystyczne dla powieści grozy. Historia Elizabeth Bennet i jej miłości do pana Darcy została wzbogacona o motyw zombie - w wyniku panującego wirusa ludzie będą zmieniać się w niebezpiecznych nieumarłych. W obsadzie znaleźli się Lily James, Sam Riley i Bella Heathcote. Film zarobił w weekend 5,2 miliona dolarów.

Oto pełne zestawienie:
1. "Kung Fu Panda 3" - 21 milionów dolarów
2. "Ave, Cezar!" - 11,4 miliona dolarów
3. "Zjawa" - 7,1 miliona dolarów
4. "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy" - 6,8 miliona dolarów
5. "The Choice" - 6 milionów dolarów
6. "Duma i uprzedzenie i zombie" - 5,2 miliona dolarów
7. "Czas próby" - 4,7 miliona dolarów
8. "Ride Along 2" - 4,5 miliona dolarów
9. "The Boy" - 4,1 miliona dolarów
10. "Co ty wiesz o swoim dziadku?" - 4 miliony dolarów

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej