Kup pamiątki z "Sagi: Zmierzch"

Kup pamiątki z "Sagi: Zmierzch"
ZOBACZ GALERIĘ Kup pamiątki z "Sagi: Zmierzch"

Kup pamiątki z "Sagi: Zmierzch"

Ktoś jeszcze pamięta "Sagę: Zmierzch"? Na pewno są tacy i na pewno ucieszą się, że będą mogli wejść w posiadanie przedmiotów wykorzystanych w kinowym hicie.

Z okazji 10-lecia premiery książki "Saga 'Zmierzch': Zaćmienie", wystawiono na sprzedaż pamiątki i rekwizyty ze wszystkich pięciu filmów zrealizowanych na podstawie powieści Stephenie Meyer. Łącznie do nabycia jest około 600 przedmiotów, w tym egzemplarz "Wichrowych wzgórz", które czytała Bella, bejsbolowa koszulka drużyny Cullenów, dyplom szkolny czy zaproszenie na ślub Belli i Edwarda.

Aukcja zaczyna się w poniedziałek 13 listopada i potrwa do 17 listopada. Wszystkie przedmioty można znaleźć na tej stronie.

Opowieść o Belli Swan i wampirze Edwardzie Cullenie doczekała się pięciu filmów - "Zmierzch" (2008), "Saga "Zmierzch": Księżyc w nowiu" (2009), "Saga "Zmierzch": Zaćmienie" (2010) oraz "Saga "Zmierzch": Przed świtem - część 1" (2011) i "Saga "Zmierzch": Przed świtem - część 2" (2012). Całość zarobiła 3,3 miliarda dolarów. W rolach głównych wystąpili Kristen Stewart i Robert Pattinson.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej