Kup sobie śmierć w "Grze o tron"

O śmierć w "Grze o tron" nie jest trudno - wie o tym każdy fan sagi. Teraz wielbiciele z grubym portfelem mają szansę, by niemal osobiście podzielić krwawy los swoich fikcyjnych ulubieńców.

Twórca "Gry o tron" George R.R. Martin postanowił zaangażować się w akcję charytatywną, z której pieniądze przeznaczane zostaną na wilcze schronisko Wild Spirit w Santa Fe, a także na fundację The Food Depot. Fan, który zaoferuje datek w wysokości 20 tysięcy dolarów zostanie wpisany w powieść i wyeliminowany z niej w spektakularny sposób. Pisarz przewidział również szereg innych nagród - za skromniejsze wpłaty. Szczegóły można znaleźć na tej stronie.

Swój pomysł Martin przedstawia również w wideo na YouTube.

Niedawno wydawczyni pisarza, Anne Groell, zdradziła, że saga może zostać rozszerzona do ośmiu, zamiast planowanych siedmiu tomów. Telewizyjna adaptacja należy do najpopularniejszych produkcji telewizji HBO. Emisja czwartego sezonu zakończy się już 15 czerwca.

Przypomnijmy, że w serialu występują Peter Dinklage, Lena Headey, Nikolaj Coster-Waldau, Emilia Clarke, Kit Harington, Sophie Turner, Maisie Williams, Aidan Gillen, Iain Glen, Charles Dance, Diana Rigg, Isaac Hempstead Wright oraz Jack Gleeson.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej