Kurtyzany powrócą do Hulu 11 lipca

Kurtyzany powrócą do Hulu 11 lipca
ZOBACZ GALERIĘ Kurtyzany powrócą do Hulu 11 lipca

Kurtyzany powrócą do Hulu 11 lipca

Platforma Hulu zapowiedziała premierę drugiego sezonu serialu "Harlots" na 11 lipca.

Akcja rozgrywa się w XVIII-wiecznym Londynie. Bohaterką jest Margaret Wells (Samantha Morton), która próbuje pogodzić rolę matki i właścicielki domu uciech, a także poradzić sobie z rywalką i konkurentką Lydią Quigley (Lesley Manville). Sprawy się komplikują, gdy jej córka Charlotte (Jessica Brown Findlay) trafia do domu Lydii.

W nowym sezonie Liv Tyler pojawi się jako Lady Isabella Fitzwilliam, arystokratka skrywająca sekret, który zna Lydia Quigley i którym szantażuje kobietę z wyższych sfer. Tkwiąc w pozbawionym miłości małżeństwie Lady Fitzwilliam niespodziewanie zaprzyjaźnia się z kurtyzaną, Charlotte Wells (Jessica Brown Findlay).

W serialu grają także

Za serial odpowiadają Moira Buffini, Alison Newman, Alison Owen, Debra Hayward oraz Alison Carpenter. Coky Giedroyc reżyseruje.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej