Kyle Chandler ojcem Millie Bobby Brown w "Godzilli"

Kyle Chandler dołączył do obsady sequela filmu "Godzilla".

Obraz zatytułowany "Godzilla: King of Monsters" reżyseruje Michael Dougherty. Scenariusz pisze Zach Shields. Panowie wcześniej pracowali razem przy horrorze "Krampus".

Szczegóły fabuły kontynuacji przeboju z 2014 roku nie są znane. Wcześniej udział potwierdziła Millie Bobby Brown. Teraz dołączył Kyle Chandler, który sportretuje ojca bohaterki, którą zagra gwiazda "Stranger Things".

Premiera została wyznaczona na 22 marca 2019 roku.

Rok po premierze sequela - 29 maja 2020 roku - do kin ma trafić kolejna produkcja z potężnymi monstrami: "Godzilla vs Kong". Akcja dzieła będzie rozgrywać się w ekosystemie wielkich gatunków - zarówno znanych, jak i nowych. Za odkryciem stać będzie organizacja Monarch, którą widzowie mogli poznać w filmie o Godzilli z 2014 roku. Przypomnijmy, że dzieło to zarobiło 529 milionów dolarów w światowym box office. Samą bestię świat poznał w 1954 roku.

Kyle'a Chandlera można ostatnio oglądać w serialu "Bloodline".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej