Kyle Chandler w "Deadpool 2"

Kyle Chandler w "Deadpool 2"
ZOBACZ GALERIĘ Kyle Chandler w "Deadpool 2"

Kyle Chandler w "Deadpool 2"

Kyle Chandler ma szansę dołączyć do sequela komiksowego przeboju "Deadpool".

Na kilka miesięcy po tym jak "Deadpool" ujrzał światło dzienne i odniósł globalny sukces, producenci filmu potwierdzili realizację kontynuacji. Pod koniec czerwca powstała pierwsza wersja scenariusza. Zdjęcia ruszą na początku 2017 roku.

Przypomnijmy, że tytułowy Deadpool (w tej roli Ryan Reynolds) to alter ego Wade'a Wilsona, byłego najemnika, który w obliczu śmiertelnej choroby poddał się eksperymentowi z użyciem broni X i odrodził się jako niezniszczalny, na wpół szalony antybohater. Mężczyzna postanawia znaleźć człowieka, który zniszczył mu życie. W produkcji wystąpili także Morena Baccarin, Ed Skrein, Gina Carano, Stefan Kapičić, T. J. Miller, Jed Rees, Leslie Uggams i Brianna Hildebrand. Za reżyserię odpowiadał Tim Miller.

Wraz z informacjami o realizacji sequela, ruszyły spekulacje na temat obsady. I tak znany m.in. z filmu "Super 8" Kyle Chandler ma szansę na zagranie postaci o imieniu Cable. Pojawił się on na kartach komiksu o Deadpoolu przynajmniej w 50 zeszytach. To syn Scotta Summersa (znanego również jako X-Men Cyklop) i klona Jean Grey. Cable przyszedł na świat tak naprawdę z inicjatywy postaci o pseudonimie Mr Sinister, który pragnął powołać do życia mutanta na tyle silnego, aby był w stanie wstrzymać Apokalipsa.

Warto zaznaczyć, że o rolami w "Deadpool 2" zainteresowani są również Stephen Lang, Ron Perlman oraz Dolph Lundgren. Żadne nazwiska nie zostały jeszcze potwierdzone.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej