Kyra Sedgwick dołącza do Radcliffe'a i Olsen

Kyra Sedgwick wystąpi obok Daniela Radcliffe'a i Elisabeth Olsen w thrillerze "Kill Your Darlings".

Do obsady filmu dołączyli także Jennifer Jason Leigh i Michael C. Hall.


Biograficzny obraz "Kill Your Darlings" opowiada o relacjach pomiędzy trzema znanymi literatami - Allenem Ginsbergiem, Jackiem Kerouacem i Williamem Burroughsem. Wspólnie zainicjowali oni swoistą rewolucję społeczną i przeszli do historii jako ikony generacji Beat. Ich drogi skrzyżowały się na skutek morderstwa popełnionego w 1944 roku przez Luciena Carra na Columbia University.


Daniel Radcliffe zagra Allena Ginsberga, znany między innymi z "Sagi Zmierzch: Zaćmienie" Jack Huston Jacka Kerouaca, a Ben Foster Williama Burroughsa. Elisabeth Olsen wcieli się w postać Edie Parker - partnerki Kerouaca, Dane DeHaan wystąpi w roli kolegi z klasy Allena Ginsberga - Luciena Carra, a jego ofiarę, Davida Kammerera, który był przyjacielem Burroughsa, zagra Michael C. Hall.


Obraz wyreżyseruje na podstawie napisanego przez siebie scenariusza John Krokidas. Produkcja ruszy w marcu, zdjęcia będą kręcone w Nowym Jorku na Uniwersytecie Columbia.


http://collider.com

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej