"Lady Bird", "I, Tonya" i "Tamte dni, tamte noce" nielegalnie w sieci

"Lady Bird", "I, Tonya" i "Tamte dni, tamte noce" nielegalnie w sieci
ZOBACZ GALERIĘ "Lady Bird", "I, Tonya" i "Tamte dni, tamte noce" nielegalnie w sieci

"Lady Bird", "I, Tonya" i "Tamte dni, tamte noce" nielegalnie w sieci

Pirackie kopie trzech zdobywających znakomite recenzje filmów - "Lady Bird", "I, Tonya" i "Tamte dni, tamte noce" - trafiły nielegalnie do sieci.

Za wyciek filmów, z kopii DVD, tzw. screenerów, przeznaczonych dla przyznających nagrody, w tym Oscary, odpowiada grupa Hive-CM8, która zasłania się szczytnymi pobudkami. - Dzielimy się tymi filmami z myślą o tych, którzy nie mogą iść do kina z powodu choroby lub dlatego, że w ich kraju te filmy nie zostaną wyświetlone w kinach - wyjaśniają. - Pamiętajcie jednak, że screener to nie pokaz w kinie, nadal powinniście chodzić do kin i wspierać producentów.

Wszystkie trzy wspomniane obrazy - "Lady Bird", "I, Tonya" i "Tamte dni, tamte noce" - są wymieniane w kontekście nominacji do Oscarów.

Bohaterką "Lady Bird" jest Christine McPherson (Saoirse Ronan) buntowniczka ucząca się w konserwatywnym liceum, Catholic Sacramento. Dziewczyna marzy, by uciec od swojej rodziny i małomiasteczkowej mentalności, i wyruszyć do Nowego Jorku. Obraz jest luźno oparty na doświadczeniach Grety Gerwig, która odpowiada za reżyserię.

Biograficzne dzieło "I, Tonya" przedstawia historię łyżwiarki Tonyi Harding (Margot Robbie). Film opowiada o wydarzeniu z 1994 roku, kiedy to inna łyżwiarka - Nancy Kerrigan - została zaatakowana podczas treningu w Detroit. Atak, którego celem było złamanie nogi sportsmence, zaplanowała Tonya Harding i jej mąż Jeff Gillooly (Sebastian Stan). Kerrigan wyszła jednak z ataku tylko poobijana, zdołała wystąpić na olimpiadzie i wywalczyć srebrny medal (Harding skończyła rywalizację na 8. miejscu). Choć incydent odegra kluczową rolę w fabule, film opowie także o samej Harding i o tym jak utalentowana sportsmenka, ulubienica Ameryki, stała się wrogiem publicznym numer jeden.

"Tamte dni, tamte noce" to gejowska, miłosna historia, która powstał na podstawie tak samo zatytułowanej powieści Andre Acimana. Bohaterem jest 24-letni amerykański student (Armie Hammer), który spędza wakacje we Włoszech. Tam poznaje pewnego 17-latka (Timothee Chalamet), z którym wdaje się w romans. Akcje dzieje się w 1983 roku. Luca Guadagnino stanął za kamerą.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej