Lamorne Morris śpiewa The Beatles z pomocą Eda Sheerana

Lamorne Morris śpiewa The Beatles z pomocą Eda Sheerana
ZOBACZ GALERIĘ Lamorne Morris śpiewa The Beatles z pomocą Eda Sheerana

Lamorne Morris śpiewa The Beatles z pomocą Eda Sheerana

Lamorne Morris zagra u boku Eda Sheerana w muzycznej komedii Danny\'ego Boyle\'a.

Głównym bohaterem filmu jest mężczyzna, który budzi się pewnego dnia w bardzo dziwnym świecie. Okazuje się, że jest jedyną osobą, która pamięta piosenki The Beatles. Ed Sheeran napisze oryginalną muzykę do filmu, w którym zostaną także wykorzystane szlagiery The Beatles.

Autorem scenariusza jest Richard Curtis, twórca takich filmów jak \"Notting Hill\", \"Cztery wesela i pogrzeb\" czy \"To właśnie miłość\". Za kamerą stanie Danny Boyle. Projekt powstaje w studiu Working Title dla wytwórni Universal.

Ed Sheeran pojawi się też w filmie, ale prawdopodobnie w niewielkiej roli. W rolach głównych wystąpią Lily James, Himesh Patel oraz Kate McKinnon. Ana de Armas zagra postać o imieniu Roxanne. Teraz dołączył do nich Lamorne Morris.

Danny Boyle, który a na koncie filmy \"Slumdog. Milioner z ulicy\" czy \"Trainspotting\" ostatnio jest wymieniany jako kandydat do reżyserii kolejnego Bonda z Danielem Craigiem. Richard Curtis ostatnio pracował przy scenariuszu musicalu \"Mamma Mia! Here We Go Again\". Obaj panowie zajmą się też produkcją filmu.

W marcu 2017 roku Ed Sheeran wydał swój trzeci album - \"÷\". Z nowym materiałem muzyk 11 i 12 sierpnia 2018 roku wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie. Obydwa koncerty są już wyprzedane.

Poprzednia płyta Anglika to \"x\" z 2014 roku. W Polsce uzyskała status diamentowy za sprzedaż ponad 100 tys. egzemplarzy. Największe hity Anglika to \"The A Team\", \"Sing\", \"Thinking Out Loud\". Wokalista gościł też w serialu \"Gra o tron\", a ostatnio można go usłyszeć na nowych krążkach Eminema i N.E.R.D.

Lamorne Morris znany jest z serialu \"Jess i chłopaki\", gdzie grał Winstona Bishopa.

OSTATNIE

05.06.2020
Sam Mendes twierdzi, że serwisy streamingowe jak Netflix i Prime Video powinny pomóc przetrwać kinom. więcej
05.06.2020
John Legend napisał list składający hołd Breonnie Taylor, która zginęła 13 marca z rąk policjantów. więcej
05.06.2020
W sieci pojawił się plakat promujący serial HBO "Perry Mason". więcej
05.06.2020
W sieci pojawił się klip promujący komedię "The King of Staten Island". więcej
05.06.2020
Machine Gun Kelly i Travis Barker nagrali cover piosenki \"Killing In The Name\" Rage Against the Machine. więcej