Lana Del Rey i Marilyn Manson w filmiku Elia Rotha

Lana Del Rey i Marilyn Manson wystąpią w krótkometrażowym projekcie wyreżyserowanym przez Elia Rotha.

Pełne przemocy wideo zrealizowane zostało na zamówienie Marilyna Mansona. - Ten materiał jest chory, dlatego był pod kluczem przez ponad rok - skomentował Roth. - Manson jest jednak moim przyjacielem.

Filmik pojawił się na twitterowych kontach fanów Lany Del Rey. Pozbawiony muzyki teledysk można obejrzeć pod tym adresem.

Grupa Marilyn Manson pracuje właśnie nad nową płytą "The Pale Emperor", która ukażę się 20 stycznia. Poprzedni album rockowej kapeli to "Born Villain" z kwietnia 2012 roki.

Najnowszy longplay Lany Del Rey to "Ultraviolence" z czerwca 2014 roku. Wokalistka ujawniła niedawno, że przygotowała numer tytułowy oraz "I Can Fly" do filmu Tima Burtona "Wielkie oczy" ("Big Eyes").

Eli Roth, twórca horroru "Hostel", w najbliższym czasie zajmie się produkcją remake'u swojego obrazu z 2002 roku, "Śmiertelna gorączka".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej