Lara Croft powróci

Lara Croft powróci
ZOBACZ GALERIĘ Lara Croft powróci

Lara Croft powróci

Będzie okazja, by ponownie zobaczyć na ekranie Larę Croft, bohaterkę słynnej serii "Tomb Raider" w planowanym reboocie filmu.

Nie wiadomo jeszcze, kto zajmie się reżyserią słynnego blockbustera. Na liście kandydatek znalazły się trzy reżyserki Kathryn Bigelow, zwyciężczyni Oscara za film "The Hurt Locker. W pułapce wojny", Catherine Hardwicke odpowiedzialna za "Zmierzch" i Mimi Leder, która wyreżyserowała "Dzień zagłady".

Początkowo na krześle reżysera miała zasiąść Tricia Brock, która pracuje m.in. przy "The Walking Dead", ta jednak nie zdecydowała się na przyjęcie oferty.

Autorem scenariusza do najnowszej "Tomb Raider" jest Evan Daugherty znany z "Niezgodnej" i "Wojowniczych żółwi ninja".

Najbardziej rozpoznawalną spośród kandydatek jest Bigelow, która w 2010 roku zdobyła Oscara za reżyserię "The Hurt Locker. W pułapce wojny", a trzy lata później otrzymała nominację za "Wroga numer jeden". W jej filmografii znalazły się również "Na fali" i "Dziwne dni".

Na podstawie słynnej gry komputerowej powstały dwa filmy z Angeliną Jole w roli tytułowej - "Lara Croft: Tomb Raider" i sequel "Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej