Laura Dern, Adam Driver i Scarlett Johansson razem na ekranie

Laura Dern, Adam Driver i Scarlett Johansson razem na ekranie
ZOBACZ GALERIĘ Laura Dern, Adam Driver i Scarlett Johansson razem na ekranie

Laura Dern, Adam Driver i Scarlett Johansson razem na ekranie

Laura Dern, Adam Driver i Scarlett Johansson wystąpią razem w nowym filmie.

Nad niezatytułowanym na razie obrazem pracuje Noah Baumbach ("Greenberg", "Opowiesci o rodzinie Meyerowitz (utwory wybrane)"). Szczegóły fabuły nie zostały ujawnione. Baumbach pisze scenariusz i planuje zająć się reżyserią. Projekt powstanie dla Netfliksa.

W obsadzie znaleźli się podobno także Merritt Wever i Azhy Robertson.

Bohaterem najnowszego filmu Noah Baumbacha - "Opowiesci o rodzinie Meyerowitz (utwory wybrane)" - jest Harold Meyerowitz (Dustin Hoffman), nowojorski artysta, który zostaje wyróżniony podczas gali w MOMA, Muzeum Sztuki Współczesnej. Z tej okazji zjeżdża się cała rodzina, która nie widziała się od lat: Matthew (Ben Stiller), Jean (Elizabeth Marvel) i Danny (Adam Sandler) oraz córka Danny'ego, Eliza (Grace Van Patten).

Laura Dern ostatnio można było oglądać w serialu "Twin Peaks". W grudniu zobaczymy ją w superprodukcji "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi", gdzie pojawi się u boku Adama Drivera.

Scarlett Johansson niedawno zajęta była pracą przy filmie "Wyspa psów" Wesa Andersona. Aktorka potwierdziła udział w obrazie "Reflective Light".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej