Laura Dern molestowana seksualnie

Laura Dern molestowana seksualnie
ZOBACZ GALERIĘ Laura Dern molestowana seksualnie

Laura Dern molestowana seksualnie

W sieci pojawił się zwiastun filmu "The Tale" poruszającego problem molestowania seksualnego. W roli głównej występuje Laura Dern.

Za reżyserię i scenariusz filmu odpowiada Jennifer Fox, która oparła go na własnych doświadczeniach. Bohaterką filmu jest kobieta, która zaczyna odkrywać, że była molestowana w dzieciństwie. Film pokazuje mechanizmy psychologiczne prowadzące do tego, że ofiara molestowania wypiera tego typu zdarzenia. Bohaterka dopiero będąc dorosłą kobietą jest w stanie zrozumieć, że gdy była 13-latką nie miała romansu z delikatnie starszym mężczyzną, lecz była molestowana seksualnie.

Film zadebiutował na festiwalu Sundance, gdzie zebrał znakomite recenzje. Powszechnie mówiło się o szansach na Oscary szczególnie w przypadku Laury Dern. Ostatecznie jednak szefowie HBO przekonali reżyserkę, że jej film dotrze do większej liczby widzów dzięki telewizji.

Poza Laurą Dern w filmie grają także Jason Ritter, Elizabeth Debicki, Isabelle Nélisse, Frances Conroy, John Heard, Common oraz Ellen Burstyn.

Tagi: Laura Dern

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej