Laureat Oscara skomponował intro do \"Fear the Walking Dead\"

Atticus Ross napisał motyw przewodni do serialu \"Fear the Walking Dead\".

Atticus Ross to współpracownik Trenta Reznora przy soundtrackach do filmów \"Social Network\", \"Dziewczyna z tatuażem\" i \"Zaginiona dziewczyna\". Za pierwsze z dzieł został razem z liderem Nine Inch Nails wyróżniony Oscarem.

Intro, które przygotował do serialu będącego spin-offem \"The Walking Dead\", można sprawdzić pod tym adresem. To pierwsza współpraca Rossa z telewizją.

Akcja \"Fear the Walking Dead\" rozgrywa się w Los Angeles. W obsadzie znaleźli się m.in. Cliff Curtis (gra rozwiedzionego nauczyciela), Kim Dickens (szkolna pani psycholog z mroczną przeszłością), Frank Dillane (syn głównej bohaterki, Nick, który ma problem z narkotykami), Alycia Debnam Carey (w roli siostry postaci Dillane\'a), Ruben Blades (w roli ojca bohaterki odtwarzanej przez Mercedes Mason) oraz Sandrine Holt (jako pewna siebie, zdolna doktor Bethany Exner).

Twórcami są Dave Erickson i Robert Kirkman. Premiera pierwszej, 6-odcinkowej odsłony miała miejsce 23 sierpnia na antenie AMC. Stacja zamówiła już drugi sezon.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej