Leah Remini i Jessica Gunning zastąpią Richarda Dreyfussa i Billa Murraya

Leah Remini i Jessica Gunning zastąpią Richarda Dreyfussa i Billa Murraya
ZOBACZ GALERIĘ Leah Remini i Jessica Gunning zastąpią Richarda Dreyfussa i Billa Murraya

Leah Remini i Jessica Gunning zastąpią Richarda Dreyfussa i Billa Murraya

Prace nad nową, telewizyjną wersją komedii "Co z tym Bobem?" Franka Oza z 1991 roku nabrały tempa. Telewizja NBC znalazła właśnie odtwórczynie głównych ról.

Przed kamerą staną: Leah Remini i Jessica Gunning.

Przypomnijmy, że film "Co z tym Bobem?" opowiadał o psychiatrze, któremu nie jest dany wakacyjny odpoczynek. Gdy wyjeżdża z rodziną na urlop, podąża za nim jeden z pacjentów. W głównych rolach wystąpili Bill Murray (jako pacjent) i Richard Dreyfuss (jako lekarz). Film zarobił 68 milionów dolarów.

Nowa produkcja zyskała tytuł "What About Barb?". W serialu lekarz zamieniony zostaje na lekarkę i autorkę bestsellerowych książek - Suzanne (Leah Remini). Kłopoty sprawiać będzie pacjentka - Barb zakłóci życie rodzinne terapeutki.

Scenariusz pisze Joe Port, który podzieli się również obowiązkami producenta wykonawczego z Joe Wisemanem. Twórcy już wielokrotnie ze sobą współpracowali - m.in. przy serialu "Dziwna para".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej