Lemony Snicket i absurdalna ilość niebezpiecznych sytuacji z udziałem dzieci

Lemony Snicket i absurdalna ilość niebezpiecznych sytuacji z udziałem dzieci
ZOBACZ GALERIĘ Lemony Snicket i absurdalna ilość niebezpiecznych sytuacji z udziałem dzieci

Lemony Snicket i absurdalna ilość niebezpiecznych sytuacji z udziałem dzieci

Już w przyszłym tygodniu premiery doczeka się cykl "Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń" ("A Series of Unfortunate Events"). By przypomnieć o swej najnowszej produkcji, Netflix zaprezentował kolejną zapowiedź.

Cykl oparty jest na serii książek "Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń" pióra Daniela Handlera. Ekranizacją dla Netfliksa zajął się Barry Sonnenfeld.

Wydawnictwa dla dzieci opowiadają historię hrabiego Olafa (Neil Patrick Harris), okrutnego i chciwego opiekuna osieroconego rodzeństwa Baudelaire (Malina Weissman i Louis Hynes). Patrick Warburton wciela się w pisarza Daniela Handlera, znanego też jako Lemony Snicket i pełniącego rolę narratora.

- Nadchodzący teaser pełen jest niepokojących wątków, złych, przerażających postaci i absurdalnej ilości niebezpiecznych sytuacji z udziałem dzieci - próbuje zniechęcić/zachęcić widzów narrator. - Naprawdę chcecie obejrzeć cały potworny odcinek? Lepiej nie patrzcie.

Wideo znajduje się pod tym adresem.

W obsadzie znaleźli się również Joan Cusack, Don Johnson, Aasif Mandvi i Alfre Woodard.

Powstanie 8 odcinków, które premiery doczekają się na platformie Netflix 13 stycznia.

Przypomnijmy, że w 2004 roku powstała kinowa wersja powieści w reżyserii Brada Silberlinga z Jimem Carreyem w roli Olafa i Jude'em Law w tytułowej roli.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej