Len Wiseman rezygnuje z "Mumii"

Len Wiseman zrezygnował z reżyserii nowej wersji klasyka kina o potworach, "Mumia".

Filmowiec wycofał się z projektu z powodu innych zobowiązań zawodowych kolidujących z realizacją "Mumii". Ponieważ prace nad produkcją już ruszyły, producenci Sean Daniels, Alex Kurtzman i Roberto Orci natychmiast rozpoczęli poszukiwania następcy Wisemana.

Przypomnijmy, że akcja nowej "Mumii" rozegra się we współczesności. - To horror - informował niedawno Wiseman. - Ten film opowie o tym, co wydarzyłoby się, gdybyśmy dziś, we współczesnym świecie, spotkali na swojej drodze Mumię.

Przypomnijmy, iż po raz ostatni legendarny potwór pojawił się w trylogii przygodowej Steve'a Sommersa z Brendanem Fraserem i Rachel Weisz. Cykl filmów oparty był na produkcji z 1932 roku, nakręconej przez Karla Fruenda z wiekopomną rolą Borisa Karloffa.

Tagi: Len Wiseman

OSTATNIE

17.09.2019
W sieci pojawił się fragment filmu "Ad Astra" z Bradem Pittem w roli głównej. więcej
17.09.2019
Issa Rae zajmie się produkcją nowej wersji filmu "Desperatki". więcej
17.09.2019
Podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni odbędą się przedpremierowe pokazy obrazu "(Nie)znajomi", a także spotkanie z twórcami. Tymczasem Dawid Podsiadło, który jest jednym z koproducentów "(Nie)znajomych", zaprasza do obejrzenia wideo z - jak to ujął - największym spojlerem wszech czasów. więcej
17.09.2019
Aktorka i piosenkarka Mandy Moore opublikowała pierwszą nową piosenkę od 10 lat. więcej
17.09.2019
W sieci pojawił się trailer serialu Netfliksa "Życie z samym sobą" ("Living With Yourself") z Paulem Ruddem w podwójnej roli głównej. więcej