Lena Dunham i gitarzysta fun. pobiorą się dopiero z gejami

Lena Dunham i Jack Antonoff z zespołu fun. nie pobiorą się, póki śluby homoseksualistów nie będą legalne we wszystkich stanach USA.

28-letnia scenarzystka i aktorka, która zasłynęła serialem "Dziewczyny" oraz jej ukochany, muzyk formacji fun., w ten sposób zamierzają zamanifestować swoje wsparcie dla gejów i lesbijek. Na razie homoseksualne pary mogą zawierać małżeństwa w 37 z 50 stanów. Dunham i Antonoff pójdą do ołtarza dopiero, gdy będzie to możliwie w każdy zakątku Ameryki. - Nie chcę uroczystości, w której wszystkie mi bliskie osoby nie mogą w pełni uczestniczyć - wyjaśnia gwiazda. - To żadna uroczystość, żadne świętowanie.

Obecnie na HBO można oglądać 4. sezon serialu "Dziewczyny". Stacja zamówiła już także piąty sezon.

Jack Antonoff jest gitarzystą zespołu fun., a także liderem formacji Bleachers. Jego dorobek z fun. zamyka album "Some Nights" z lutego 2012 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej