Leonardo DiCaprio nowym Jokerem

Leonardo DiCaprio nowym Jokerem
ZOBACZ GALERIĘ Leonardo DiCaprio nowym Jokerem

Leonardo DiCaprio nowym Jokerem

Wiadomo już, że powstanie film skoncentrowany na Jokerze. Studio Warner Bros. w roli głównej chętnie zobaczyłoby Leonarda DiCaprio.

Producentem wykonawczym będzie Martin Scorsese i wytwórnia liczy, że to właśnie on nakłoni DiCaprio do współpracy. Jest to o tyle zaskakujące, iż według wcześniejszych doniesień, obraz miałby opowiadać o przeszłości wroga Batmana. Teraz mówi się o stworzeniu filmu o półświatku Gotham w klimacie dzieł Scorsese.

Todd Phillips ("Kac Vegas") ma napisać scenariusz ze Scottem Silverem ("8. mila") i stanąć za kamerą.

Postać Jokera stworzyli w 1940 roku Bill Finger, Bob Kane i Jerry Robinson. W komiksach jest on kryminalnym geniuszem i psychopatą z sadystycznym poczuciem humoru.

Dotąd Jokera poznaliśmy w filmach o Batmanie, gdzie portretowali go Jack Nicholson i oscarowo Heath Ledger. Ponadto wroga Mrocznego Rycerza można było zobaczyć w superprodukcji "Legion samobójców", gdzie portretował go Jared Leto.

OSTATNIE

27.01.2020
Aline Brosh McKenna przygotuje muzyczny serial dla platformy Hulu. więcej
27.01.2020
Justin Timberlake opublikował wzruszające pożegnanie swojego przyjaciela Kobe Bryanta. więcej
27.01.2020
Halsey była muzycznym gościem a Adam Driver gospodarzem ostatniego odcinka "Saturday Night Life". więcej
27.01.2020
Spike Jonze zaprezentował krótką zajawkę dokumentalnego filmu o Beastie Boys dla AppleTV+. więcej
27.01.2020
Serial "Od nowa" ("The Undoing") to nowa produkcja HBO, na podstawie powieści Jean Hanff Korelitz, z Nicole Kidman i Hugh Grantem w rolach głównych. Reżyserką produkcji jest Susanne Bier, a twórcą scenariusza David E. Kelley. Premiera serialu w maju. więcej