Leonardo DiCaprio nowym Jokerem

Leonardo DiCaprio nowym Jokerem
ZOBACZ GALERIĘ Leonardo DiCaprio nowym Jokerem

Leonardo DiCaprio nowym Jokerem

Wiadomo już, że powstanie film skoncentrowany na Jokerze. Studio Warner Bros. w roli głównej chętnie zobaczyłoby Leonarda DiCaprio.

Producentem wykonawczym będzie Martin Scorsese i wytwórnia liczy, że to właśnie on nakłoni DiCaprio do współpracy. Jest to o tyle zaskakujące, iż według wcześniejszych doniesień, obraz miałby opowiadać o przeszłości wroga Batmana. Teraz mówi się o stworzeniu filmu o półświatku Gotham w klimacie dzieł Scorsese.

Todd Phillips ("Kac Vegas") ma napisać scenariusz ze Scottem Silverem ("8. mila") i stanąć za kamerą.

Postać Jokera stworzyli w 1940 roku Bill Finger, Bob Kane i Jerry Robinson. W komiksach jest on kryminalnym geniuszem i psychopatą z sadystycznym poczuciem humoru.

Dotąd Jokera poznaliśmy w filmach o Batmanie, gdzie portretowali go Jack Nicholson i oscarowo Heath Ledger. Ponadto wroga Mrocznego Rycerza można było zobaczyć w superprodukcji "Legion samobójców", gdzie portretował go Jared Leto.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej