Leslie Mann i Kat Dennings z Krudami

Leslie Mann i Kat Dennings z Krudami
ZOBACZ GALERIĘ Leslie Mann i Kat Dennings z Krudami

Leslie Mann i Kat Dennings z Krudami

Leslie Mann i Kat Dennings dołączyły do obsady kontynuacji animacji "Krudowie".

Oryginalna produkcja z 2013 roku przedstawiła historię dwóch jaskiniowców: patriarchy-tradycjonalisty Gruga oraz postępowego outsidera. Kiedy trzęsienie ziemi zmusza Gruga do przeprowadzenia rodziny na nowe terytorium, spotkanie z nowoczesnym koczownikiem wprowadza zamęt w ustabilizowane życie bohatera i jego bliskich.

W nowej odsłonie w głównych rolach ponownie wystąpią Nicolas Cage, Ryan Reynolds i Emma Stone, a towarzyszyć im będą Catherine Keener i Clark Duke. Mann użyczy głosu matce rodziny Krudów, a Denning ich nowej córce.

- W sequelu pojawi się dużo nowych, pozytywnych postaci - wyjawił wcześniej reżyser i scenarzysta, Chris Sanders. - Nie udało nam się ich umieścić w pierwszym filmie, więc teraz to nadrobimy i przyjrzymy im się z bliska.

Do kin nowe dzieło studia DreamWorks trafi 3 listopada 2017 roku. Pierwszy film zarobił na całym świecie ponad 585 milionów dolarów.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej