Leslie Odom Jr. w nowym "Morderstwie w Orient Expressie"

Leslie Odom Jr. prowadzi rozmowy z Kennethem Branaghiem w sprawie roli w remake'u "Morderstwa w Orient Expressie" ("Murder on the Orient Express").

Sam Kenneth Branagh ma zagrać w produkcji inspektora Poirot. Scenariusz na podstawie książki Agathy Christie pisze Michael Green.

Kryminał Christie opublikowany został w roku 1934. Opowiada o morderstwie w słynnym pociągu. Podejrzanych jest wielu. Śledztwo w sprawie filmowców frapuje już od dawna. Jedna z najsłynniejszych wersji ekranowych powstała w roku 1974. Wówczas po powieść sięgnął Sidney Lumet, przedstawiając ją z udziałem Alberta Finneya, Lauren Bacall, Ingrid Bergman, Jacqueline Bisset, Johna Gielguda i Seana Connery'ego. Film otrzymał sześć nominacji do Oscara (statuetkę odebrała Bergman).

Nową wersję Branagh będzie również produkował we współpracy z Ridleyem Scottem, Simonem Kinbergiem i Markiiem Gordonem.

Leslie Odom Jr. znany jest przede wszystkim jako aktor brodwayowski. Za występ w show "Hamilton" otrzymał statuetkę Tony. Sporadycznie grywa w telewizji.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej