Lew, którego kocha cały świat

Robert De Niro, Clint Eastwood, Kevin Costner, Sean Connery i Meg Ryan to tylko część gwiazd z wideo, które powstało z okazji 90-lecia wytwórni Metro-Goldwyn-Mayer (MGM). Klip właśnie trafił do sieci.

W trwającym 2 minuty materiale wielbiciele kina odnajdą fragmenty m.in. z kilku filmów o Bondzie, "Thelmy i Louise", "Rain Mana", "Tańczącego z wilkami", "Milczenia owiec", "Pół żartem, pół serio", "Kiedy Harry poznał Sally", "Wściekłego byka", "Terminatora", "Fargo", "Dobrego, złego i brzydkiego" i "Rocky'ego". Studio ma się czym pochwalić - przez 90 lat swojej działalności zdobyło 200 statuetek Oscara, w tym 14 dla najlepszego filmu.
Przypomnijmy, że wytwórnia, której produkcje sygnuje ryczący lew, została powołana do życia 17 kwietnia 1924 roku z inicjatywy Marcusa Loewa. Powstała dzięki fuzji trzech mniejszych firm: Metro Pictures, Goldwyn Pictures Corporation i Louis B. Mayer Pictures.

Wideo okolicznościowe można zobaczyć na stronie MGM.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej