Liam Neeson nie kończy z kinem akcji

Liam Neeson nie kończy z kinem akcji
ZOBACZ GALERIĘ Liam Neeson nie kończy z kinem akcji

Liam Neeson nie kończy z kinem akcji

Dobra wiadomość dla fanów sensacji z Liamem Neesonem w roli głównej. Aktor jednak nie zamierza porzucić kina akcji. Ogłosił, że wrócił z emerytury.

Gwiazdor ostatnio powiedział, że ma 65 lat, więc wystarczy grania twardziela. Okazuje się jednak, że zmienił zdanie. - To nieprawda, tylko spójrzcie na mnie - powiedział na premierze filmu "Mark Felt" w Writers Guild Theater w Los Angeles. - Mówimy w czasie przeszłym. Będę grał w filmach akcji do póki mnie nie pochowają. Wróciłem z emerytury.

Przed nami dwa filmy z Neesonem, w których nie powinno brakować akcji. Pierwszy to, "Pasażer", w którym Neeson wcieli się w biznesmena wracającego do domu po dniu pracy w Nowym Jorku. Zwyczajna, codzienna podróż przybiera jednak niespodziewany obrót i mężczyzna zostaje wplątany w kryminalną intrygę. Drugi nosi tytuł "Hard Powder". Tym razem Irlandczyka zobaczymy jako kierowcę kierowcę odśnieżarki w małym miasteczku w Kolorado, którego syn został zabity. W ramach zemsty Nel użyje swych wyjątkowych umiejętności, by zająć się lokalnym kartelem narkotykowym i jego szefem, którzy odpowiadają za śmierć chłopaka. Doprowadza to do wojny między mafią rdzennych Amerykanów, a młodym gangsterem zwanym Wikingiem.
Tagi: Liam Neeson

OSTATNIE

08.04.2020
Stacja HBO zaprezentowała zwiastun komediowego serialu autorstwa Vicky Jones "Ucieczka". więcej
08.04.2020
Zespół i przyjaciele Teatru Ateneum w podziękowaniu dla wszystkich zaangażowanych w walkę z koronawirusem przygotowali wyjątkową wersję piosenki "Jeszcze w zielone gramy". więcej
08.04.2020
Adam Sandler i Jimmy Fallon opublikowali instruktażową piosenkę "Don't Touch Grandma". więcej
07.04.2020
Léa Seydoux twierdzi, że nowy Bond to wyciskacz łez. więcej
07.04.2020
Cardi B pojawiła się w programie platformy Quibi "Skrrt with Offset". więcej