Liam Neeson z wdowami Steve'a McQueena

Liam Neeson z wdowami Steve'a McQueena
ZOBACZ GALERIĘ Liam Neeson z wdowami Steve'a McQueena

Liam Neeson z wdowami Steve'a McQueena

Liam Neeson prowadzi rozmowy w sprawie udziału w nowym filmie Steve'a McQueena "Widows".

Thriller oparty jest na brytyjskimi miniserialu z 1983 roku i przedstawi losy czterech wdów po rabusiach, którzy zginęli w napadzie. Panie nie zamierzają tkwić w żałobie, tylko dokończyć skok.

Autorką oryginału jest Lynda LaPlante. Za kamerą pełnometrażowej wersji stanie Steve McQueen, autor "Głodu", "Wstydu" oraz "Zniewolony. 12 Years a Slave". Reżyser zajmie się również produkcją oraz scenariuszem, który pomaga mu napisać Gillian Flynn ("Zaginiona dziewczyna").

W obsadzie znalazły się już Viola Davis, Michelle Rodriguez, Cynthia Erivo i Daniel Kaluuya. 64-letni Neeson ma wcielić się w męża postaci Davis.

Liam Neeson, gwiazdor serii "Uprowadzona", ostatnio wystąpił w dramacie "Milczenie" Martina Scorsese, który trafił do naszych kin 17 lutego.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej