Liam Neeson zniszczył Biały Dom

Liam Neeson zniszczył Biały Dom
ZOBACZ GALERIĘ Liam Neeson zniszczył Biały Dom

Liam Neeson zniszczył Biały Dom

W sieci pojawiła się nowa zapowiedź filmu "Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House", wcześniej znanego jako "Felt" i "The Silent Man". W roli głównej występuje Liam Neeson.

Szpiegowski thriller opowiada o jednym z największych politycznych skandali w historii USA, Watergate. Liam Neeson wciela się w Głębokie gardło, głównego informatora, który doprowadził do ujawnienia afery podsłuchowej. Przez lata tożsamość informatora pozostawała nieznana, aż w 2005 roku agent specjalny Mark Felt, ujawnił się jako Głębokie gardło.

Nowy trailer można obejrzeć tutaj.

W obsadzie znaleźli się również Diane Lane, Michael C. Hall, Josh Lucas, Tom Sizemore, Wendi McLendon-Covey, Ike Barinholtz, Noah Wyle, Kate Walsh, Bruce Greenwood, Maika Monroe i Brian d'Arcy James. Peter Landesman napisał scenariusz a także zajął się reżyserią i produkcją.

Premierę wyznaczono na 29 września.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej