Liam Payne sumieniem Belli Thorne

Liam Payne sumieniem Belli Thorne
ZOBACZ GALERIĘ Liam Payne sumieniem Belli Thorne

Liam Payne sumieniem Belli Thorne

Bella Thorne, znana z filmu "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]", wystąpiła w teledysku wokalisty One Direction, Liama Payne'a.

Klip powstał do solowego nagrania muzyka, "Famous in Love". Na ekranie widzimy Bellę Thorn w skomplikowanym związku z mężczyzną, który ją najwyraźniej zdradza. Liam Payne wciela się w sumienie kobiety. Wideo można obejrzeć poniżej.

Współautorem piosenki jest Charlie Puth ("See You Again"). To trzeci singel Payne'a po "Strip That Down" i zrealizowanym z Zeddem, "Get Low".

Ostatni longplay One Direction, "Made in the A.M.", ukazał się 13 listopada 2015 roku. To pierwszy krążek nagrany przez grupę jako kwartet, po tym, jak w marcu 2015 roku jej szeregi opuścił Zayn Malik. Obecnie zespół zrobił sobie przerwę, a wokaliści zajęci są solowymi projektami.

Bella Thorne to nie tylko aktorka, ale i wokalistka. Na jej muzyczny dorobek składają się EP-ki "Made in Japan" (2012) i "Jersey" (2014). W wakacje 2017 roku wypuściła singel "Just Call".

Ostatnio można ją było oglądać w serialu "Famous in Love".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej