Lily Collins dziewczyną Teda Bundy

Lily Collins dziewczyną Teda Bundy
ZOBACZ GALERIĘ Lily Collins dziewczyną Teda Bundy

Lily Collins dziewczyną Teda Bundy

Lily Collins ("Aż do kości") dołączyła do obsady thrillera "Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile" o Tedzie Bundym.

Projekt oparty będzie na prawdziwych wydarzeniach i opowie historię Teda Bundy'ego (w tej roli Zac Efron), amerykańskiego seryjnego mordercy. W latach 1974-1978, na terenie sześciu stanów, zabił wiele młodych kobiet. Ostatecznie przyznał się do ponad 30 zabójstw, ale policja uważa, że ofiar było znacznie więcej. Został skazany na śmierć i stracony na krześle elektrycznym.

Film przedstawi wydarzenia widziane z perspektywy wieloletniej dziewczyny Bundy'ego, Liz. To właśnie tę postać sportretuje Lily Collins.

Za kamerą staje Joe Berlinger ("Blair Witch 2", "Paradise Lost: The Child Murders at Robin Hood Hills"). Za produkcję odpowiada Michael Costigan ("Ghost in the Shell").

Lily Collins ostatnio można było oglądać w filmach "Aż do kości", "Okja" i serialu "The Last Tycoon".
Tagi: Lily Collins

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej