Lily Collins żoną J.R.R. Tolkiena

Lily Collins żoną J.R.R. Tolkiena
ZOBACZ GALERIĘ Lily Collins żoną J.R.R. Tolkiena

Lily Collins żoną J.R.R. Tolkiena

Lily Collins wystąpi w kinowej biografii J.R.R. Tolkiena. Aktorka wcieli się żonę autor "Władcy pierścieni".

Córka Philla Collinsa sportretuje Edith Bratt, wielką miłość pisarza, która była inspiracją dla postaci księżniczek z sagi science fiction. O udziale w filmie 28-letnia gwiazda poinformowała na Twitterze. Nicholas Hoult ma zagrać Tolkiena.

Scenariusz piszą David Gleeson i Stephen Beresford. Za kamerą stanie Dome Karukoski ("Dom mrocznych motyli", "Stary człowiek i może"). Dzieło ma opowiadać o młodych latach przyszłego twórcy fantasy - osieroconego chłopaka, który znalazł przyjaźń, miłość i inspirację wśród szkolnych wyrzutków, jego edukacji na Pembroke College oraz walce na froncie I wojny światowej. J.R.R. Tolkien zmarł w 1973 roku.

Lily Collins na koncie ma role w produkcjach "Dary Aniola: Miasto kości", "Królewna Śnieżka" czy "Love, Rosie". Ostatnio zagrała w dramacie "Aż do kości".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej