LisaGay Hamilton została Condoleezzą Rice

LisaGay Hamilton została Condoleezzą Rice
ZOBACZ GALERIĘ LisaGay Hamilton została Condoleezzą Rice

LisaGay Hamilton została Condoleezzą Rice

LisaGay Hamilton wcieli się w postać Condoleezzy Rice w filmie biograficznym o Dicku Cheneyu.

Projekt nosi tytuł "Backseat". W roli Republikanina Dicka Cheneya zobaczymy Christiana Bale'a. Bill Pullman sportretuje Nelsona Rockefellera, przez 14 lat burmistrza Nowego Jorku, a także wiceprezydenta za kadencji Geralda Forda, który obejmował stanowisko w latach 1974-1977. Dick Cheney był wówczas szefem sztabu Forda.

W obsadzie znaleźli się również Steve Carell (jako sekretarz obrony Donald Rumsfeld) i Amy Adams (jako Lynne Cheney). Teraz do obsady dołączyła LisaGay Hamilton, która wcieli się w postać Sekretarz Stanu, Condoleezzę Rice.

Za kamerą biografii stanie Adam McKay ("Big Short"), który nigdy nie krył się ze swoimi poglądami politycznymi i otwarcie krytykował politykę George'a W. Busha. Jeszcze bardziej krytyczny był w stosunku do jego najbliższego współpracownika, wiceprezydenta Cheneya. Jednocześnie reżyser wyznał, iż zawsze fascynowała go ta postać i jego wpływ na USA, a także na współczesną politykę, a właściwie na metody zdobywania władzy.

LisaGay Hamilton znana jest m.in. z seriali "Chirurdzy", "House of Cards" oraz "Chance".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej