Lisbeth Salander będzie miała swój serial

Lisbeth Salander będzie miała swój serial
ZOBACZ GALERIĘ Lisbeth Salander będzie miała swój serial

Lisbeth Salander będzie miała swój serial

Amazon pracuje nad serialem, którego bohaterka będzie Lisbeth Salander znana z powieści Stiega Larssona.

Lisbeth Salander to jedna z najciekawszych kobiecych postaci XXI wieku w literaturze a później także w kinie. Lisbeth Salander to postać stworzona przez Stiega Larssona na potrzeby trylogii "Millennium". Drobna, niewyglądająca na swoje dwadzieścia cztery lata. Farbuje włosy na kruczoczarno, ubiera się w czarną skórę, usta maluje czarną szminką. Całe jej ciało pokryte jest tatuażami. Lisbeth Salander jest też geniuszem komputerowym i dodatkowo jest też super sprawna.

Fani kina poznali ją za sprawą Noomi Rapace w szwedzkich adaptacjach prozy Stiega Larssona. W amerykańskiej wersji zagrała Rooney Mara a potem Claire Foy.

Serial , który będzie nosił tytuł "The Girl With the Dragon Tattoo" nie będzie sequelem opowieści znanych z książek, lecz raczej osobnym bytem. Andy Harries odpowiada za produkcję.
Tagi: Noomi Rapace

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej