Logan o zachodzie słońca

Logan o zachodzie słońca
ZOBACZ GALERIĘ Logan o zachodzie słońca

Logan o zachodzie słońca

Do sieci trafił nowy plakat zapowiadający film "Logan", który jest trzecią odsłoną opowieści o Wolverinie.

Obraz, w którym Hugh Jackman po raz ostatni sportretuje mutanta, doczeka się premiery 3 marca. Jak dowiadujemy się z plakatu, dzieło dostępne będzie w kinach IMAX. Na zaprezentowanej grafice widzimy Wolverine'a na tle zachodzącego słońca. Plakat można zobaczyć na Twitterze gwiazdora.

Twórcy zaprezentowali też nową, kolorową fotografię przedstawiającą Hugh Jackmana w swej flagowej roli. Zdjęcie znajduje się tutaj.

W nadchodzącej produkcji wraca także Patrick Stewart jako Charles Xavier, czyli Professor X. Udział potwierdzili ponadto Richard E. Grant, Eriq La Salle i Elise Neal.

Boyd Holbrook pojawi się jako czarny charakter, Donald Pierce, cyborg z nadludzkimi mocami, który zajmuje się polowaniem na mutanty, a Stephen Merchant zagra znaną z komiksów postać imieniem Caliban. Jest także mutantem, a jego główną zdolnością jest tropienie innych mutantów.

W październiku pojawił się zwiastun "Logana" (do sprawdzenia pod tym adresem).

Za kamerą staje James Mangold. Scenariusz napisali Michael Green i David James Kelly.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej