Lublin bohaterem nowej komedii Machulskiego

Lublin bohaterem nowej komedii Machulskiego
ZOBACZ GALERIĘ Lublin bohaterem nowej komedii Machulskiego

Lublin bohaterem nowej komedii Machulskiego

Juliusz Machulski wzorem Woody'ego Allena jednym z bohaterów swego najnowszego filmu zrobił miasto. "Volta" to nowa komedia na 700-lecie Lublina.

"Volta", czyli nowa komedia Juliusza Machulskiego to produkcja, w której jedną z głównych ról odgrywa… miasto. Jak do tej pory z "obsady" tego rodzaju najbardziej znany był Woody Allen i związane z jego filmami metropolie, takie jak: Barcelona, Rzym czy Paryż. Z okazji 700-lecia Lublina i wejścia "Volty" do kin odbył zorganizowana została wystawa fotografii i rekwizytów z nowej komedii Machulskiego. Wkrótce wystawa ruszy w podróż po całej Polsce. Uroczysta premiera odbyła się w Lublinie 9 czerwca. Do kin obraz trafi 7 lipca.

Bohaterem produkcji jest Bruno Volta - prawdziwy "kiler" w rozwiązywaniu zagadek i przeglądaniu ludzi na wylot. Pewnego dnia jego zmysł kombinowania i zarabiania zostaje postawiony w stan pełnej gotowości. Jego znacznie młodsza partnerka Agnieszka w niecodziennych okolicznościach poznaje dziewczynę o imieniu Wiki. Nowa znajoma znajduje w ścianie starej kamienicy tajemniczy i niezwykle drogocenny przedmiot. Volta nie może przepuścić wartej miliony okazji. Wspólnie z cwaniakowatym ochroniarzem Dychą postanawia zagrać vabank i jest gotowy na wszystko, aby wejść w posiadanie niezwykłej rzeczy. Nie będzie to jednak łatwe, bo niewinnie wyglądająca Wiki to w istocie godny rywal, a nie jakaś tam "słaba płeć".

W rolach głównych zobaczymy Olgę Bołądź, Aleksandrę Domańską, Andrzeja Zielińskiego, Cezarego Pazurę, Tomasza Kota, Michała Żurawskiego, Roberta Więckiewicza, Jacka Braciaka i wielu innych.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej