Luc Besson napisał sequel "Lucy"

Luc Besson napisał sequel "Lucy"
ZOBACZ GALERIĘ Luc Besson napisał sequel "Lucy"

Luc Besson napisał sequel "Lucy"

Choć krytycy dalecy byli od zachwytów nad filmem "Lucy", obraz sporo zarobił, więc Luc Besson napisał scenariusz drugiej części.

Produkcja science fiction nakręcona za 40 milionów dolarów przyniosła ponad 460 milionów zysku. Nic więc dziwnego, że francuski twórca chce powtórzyć sukces. Besson przyznał, że napisał już scenariusz, ale jeszcze nie wie, kiedy zajmie się sequelem "Lucy". Najpierw bowiem chce nakręcić anglojęzyczny thriller z kobietą w roli głównej. Zdjęcia niezatytułowanego jeszcze dzieła rozpoczną się w przyszłym miesiącu.

"Lucy" opowiada o kobiecie (Scarlett Johansson), która zostaje zmuszona do pracy w charakterze kuriera narkotykowego. Kiedy specyfik dostaje się przez przypadek do jej organizmu, Lucy spostrzega, że posiadła niezwykłe moce. Nie tylko w mgnieniu oka zdobywa nową wiedzę i potrafi przesuwać przedmioty siłą umysłu, ale nie odczuwa też bólu i nie ulega emocjom. Besson wyreżyserował obraz na podstawie własnego scenariusza. Produkcja miała premierę w 2014 roku.
Tagi: Luc Besson

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej