Luc Besson wypiera się "Lucy 2"

Luc Besson wypiera się "Lucy 2"
ZOBACZ GALERIĘ Luc Besson wypiera się "Lucy 2"

Luc Besson wypiera się "Lucy 2"

Luc Besson zaprzeczył doniesieniom, iż trwają prace nad kontynuacją filmu science fiction "Lucy".

W ubiegłym tygodniu świat obiegła informacja, iż Luc Besson napisać scenariusz sequela "Lucy". Pochodzący z Francji reżyser zaprzeczył tym doniesieniom. - Nie przygotowuję "Lucy 2", ani dziś, ani jutro - oświadczył.

Przypomnijmy, iż "Lucy" opowiada o kobiecie (Scarlett Johansson), która zostaje zmuszona do pracy w charakterze kuriera narkotykowego. Kiedy specyfik dostaje się przez przypadek do jej organizmu, Lucy spostrzega, że posiadła niezwykłe moce. Nie tylko w mgnieniu oka zdobywa nową wiedzę i potrafi przesuwać przedmioty siłą umysłu, ale nie odczuwa też bólu i nie ulega emocjom.

Besson wyreżyserował obraz na podstawie własnego scenariusza. Produkcja miała premierę w 2014 roku. Nakręcona za 40 milionów dolarów, przyniosła ponad 460 milionów zysku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej